Menu
 

 

  
 Pohostinské a reštauračné zariadenia v Bernolákove


Penzión Bernolák  
www.penzionbernolak.sk


Otváracia doba:
Pondelok - Nedeľa: 10:00 - 24:00
počet stolov: 12
voľné miesto: obvykle áno

Kapacita reštaurácie umožňuje:
Oslavy, svadby, promócie, narodeniny, firemné posedenia, stretávky, letné grilovačky na terase s možnosťou ubytovať sa v moderných izbách Penzióna.

Vedľa golfového areálu , a historického kaštieľa pod veľkým starým platanom sa nachádza zrekonštruovaný penzión Bernolák, Ubytovanie s reštauráciou a s terasou je otvorené  celoročne.
Príjemné prostredie na terase v blízkosti historického parku na okraji Bernolákova je vyhľadávané hlavne v letných mesiacoch pre posedenie pri otvorenom krbe.
Vnútorné priestory sú vyhľadávané pre stredné rodinné oslavy výročí ako napr. 50-ka s možnosťou malého tanečného parketu a živej hudby.

Pozývame Vás do našej reštaurácie s kapacitou 80 ľudí vychutnať si bohato pripravené menu z tradičnej slovenskej kuchyne ako aj tie najobľúbenejšie jedlá z medzinárodnej kuchyne.
V pracovné dni v čase 11:00 - 14:00 máme pre Vás pripravenú ponuku z denného menu. Menu pozostáva z Polievka - 1 druh
Hlavné jedlo - 4 druhy
 

mapa google link =@48.205274,17.284691


Penzión Pálenica s reštauráciou
www.penzionpalenica.eu


Otváracie hodiny
pondelok – štvrtok od 10:00 do 22:00
piatok - nedeľa od 11:00 do 22:00


Poskytujeme priestory pre oslavy, školenie a semináre. Priestory sú plne klimatizované s wifi pripojením na internet, disponujú štandardným technickým vybavením – data-video-projektor, premietacie plátno, flipchart atď.

S kapacitou parkovania 10 miest pre osobné autá a 1 miesto pre autobus.
Penzión Pálenica s reštauráciou sa nachádza neďaleko centra obce na križovatke bývalých hlavných ciest Hlboká smer z ihriska, Hlavná od kaštiela a zdola od stanice, Bernolákova od kostola, Grobská prichádza z kruhového objazdu na Seneckej ceste.

Nefajčiarska reštaurácia s kapacitou 70 osôb v ktorej si môžete v príjemnej atmosfére vychutnávat domáce jedlá výlučne z produktov slovenských výrobcov a dodávatelov. Nepoužívame polotovary, ale sami si domáce špeciality pripravujeme ako napr. domáce šúlance, bryndzové halušky, pirohy, domácu huspeninu, ktorá si získala mnohých stálych návštevníkov. Okrem toho si sami z domáceho ovocia spracovávame aj slivkový, marhulový, jahodový lekvár, ktorý Vám podávame v oblúbených palacinkách.


mapa google link = @48.200529,17.293894


Reštaurácia Viktória
  www.facebook.com


Otváracie hodiny: 10.oo : 22.oo 
So 11.oo : 22.oo   Ne 11.oo : 21.oo

jedlo: ano
počet stolov: 11 x 4miesta
predsieň 5stolov x 6miest
voľné miesto: obvykle áno
typ: Reštaurácia - Kaviareň - PIZZERIA

Celoročne DOVOZ jedla DOMOV na OBJEDNÁVKU
z jedálneho lístka v Bernolákove ZADARMO
tel 0917 066 266
Reštaurácia sa náchádza v centre obce na Viničnej ulici neďaleko pošty , kultúrneho domu pod potravinami COOPJEDNOTA.

V čase obeda je vyhľadávaná pre domácu kuchyňu s pestrým výberom s ľudovou cenou ale aj pre členené prostredie s možnosťou sledovania TV správ, športových prenosov a vždy príjemnou a rýchlou obsluhou.

Priestory majú kapacitu 40-60 miest a je si ich možné rezervovať pre uzatvorené spoločenské večierky, rodinné oslavy výročí ako aj pre smútočné stretnutia rodinných príslušníkov.

V letných mesiacoch je otvorená malá terasa so slnečníkmi.mapa google link = @48.19984,17.300797


Camino pub & RestaurantOtváracie hodiny: 10.oo : 23.oo

jedlo: ano
počet stolov: cca 20+12
voľné miesto: väčšinou
veľký stôl: ano
typ: pub, reštaurácia
Nachádza sa v centre obce v obchodnom dome CooP Jednota na 1. poschodí. Na veľkej ploche je umiestnená reštaurácia a pub v jednom.
Návštevníkom ponúka jedlá, posedenie pri hudbe s juke boxu alebo priamo od DJ-a. Na veľkoplošnej obrazovke je možné sledovať televíziu, filmy alebo športové stretnutia.
Pekné masívne drevené stoly s vysokými operadlami ponúkajú komfort. Za každý sa zmestí tak asi šesť až osem ľudí. A ich počet zaručuje, že takmer vždy nájdete voľný stôl.
Voľnú chvíľu je možné stráviť pri biliarde, automatoch .

Cez letné mesiace otvárajú terasu a organizujú diskotéky a zábavy so živou hudbou.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Viničnej ulici cca 17 min. chôdze SZ od železničnej stanice a cca 3 min. chôdze od autobusovej zastávky (Bernolákovo, Školská ul. ZŠ)


mapa google link = @48.1992014,17.2999558


Reštaurácia Park – Kačabar


Otváracie hodiny: 10.oo : 23.oo

jedlo: ano
počet stolov: cca 20+12
typ: piváreň, reštaurácia
Nachádza sa priamo v centre obce - medzi kultúrnym domom a obecným úradom. Priestory sú vhodné na akékoľvek akcie od svadieb, cez pohrebné kary, až po konferencie a obchodné obedy či večere.
V prvej časti oproti vchodu je výčap a možnosť zahrať si automat alebo si posedieť a pozrieť si televíziu.
Časť (na pravej strane pri vstupe) slúži hlavne ako reštauračný priestor, alebo na  spoločenské udalosti.
Na sedenie je k dispozícii aj veľká otvorená zastrešená  terasa, ktorú na zimu zatvárajú. Cez leto sa tam konajú rôzne ľudové zábavy, grilovanie, a počas majstrovstiev sveta v hokeji tam býva nainštalovaná veľkoplošná obrazovka.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Hlavnej ulici medzi Obecným úradom a Kultúrnym domom.

mapa google link = @48.1992014,17.2999558Express SaloonOtváracie hodiny: 10.oo : 23.oo

jedlo: denné menu
počet stolov: 9+6
voľné miesto: obvykle áno
veľký stôl: áno
Neďaleko od železničného priecestia pri Hlavnej ulici sa nachádza staronový podnik na mieste expresa.
Z pôvodnej otvorenej terasy vybudoval majiteľ uzatvorený nefajčiarsky priestor v country štýle, s drevenou podlahou a obkladanými stenami, s výčapom a malým pódiom pre vystúpenia kapiel.

V lete je otvorená malá terasa so slnečníkmi.

V čase obeda je v ponuke denné menu s výberom obyčajne
2 druhy polievky a 3druhy jedla v ludových cenách.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Hlavnej ulici cca 2 min. chôdze od železničnej stanice, pre cestujúcich autobusom sa zastávka nachádza priamo pred ním (zastávka: Bernolákovo, Hlavná ul. Espresso)


adresa : Hlavná 211 90027   Bernolákovo
T: 0918 490 750
mapa google link =@48.1971589,17.3046712,352m


Pohostinstvo AJA


Otváracie hodiny:
Po-Št 9.oo : 21.oo  / Pi So 9.oo : 22.oo
So    10.oo : 22.oo  /  Ne 10.oo : 21.oo

jedlo: nie
počet stolov: cca 7 + 3
voľné miesto: väčšinou
veľký stôl: ano
typ: pohostinstvo

Svojský podnik, ktorého výhodou je vcelku dobrá pozícia neďaleko autobusovej zastávky a neďaleko od výjazdu na Seneckú cestu. Čo zaručuje pravidelnú klientelu či už študentov, ale aj ľudí vracajúcich sa z práce.

Interiér je rozdelený na dve časti, ktoré sú vhodné pre menšie spoločnosti. K dispozícií sú aj hracie automaty. Terasa je dostatočne veľká aj pre väčšie skupiny, ale cez zimu je uzavretá. Cez leto sa každý víkend griluje.


Podnik prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, čím sa skvalitnili služby a pohodlie zákazníkov.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Poštovej ulici cca 20 min. chôdze SZ od železničnej stanice a za rohom je autobusová zastávka (Bernolákovo, Školská ul. ZŠ).
Pohostinstvo Jadroň


Otváracie hodiny: 10.oo : 22.oo  / Pi,So do 24.oo

jedlo: nie
počet stolov: cca 7 + 3
voľné miesto: väčšinou
veľký stôl: ano
typ: pohostinstvo

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Trnavskej ulici cca 15 min. chôdze JZ od železničnej stanice a cca 5 minút chôdze po Trnavskej ulici je autobusová zastávka (Bernolákovo, Trnavska ul.).
Hostinec Jadroň v minulosti slúžil ako zájazdový hostinec. Jeho prevádzka sa približuje k tristo rokom. Údajne v ňom prespal aj Adam Šangala. Spomína sa to v rovnomennej  knihe. Hostinec je vyfoteny na obale platne, ktorú nahral Krajíček s Hlaváčkom (Hostinec pod gaštanom).
Ďalšia zaujimavost je jeho točený komín. 

V lete robíme country zábavy na terase, a grilujeme cigansku, kridielka, klobasky ...   Sú tam hracie automaty, stavková kancelária NIKÉ...  v ponuke máme 4 druhy čapovaného piva ...
s pozdravom  Monika a Tomáš
mapa google link = @48.1973162,17.3045961


Rony pub


Otváracie hodiny: 9.oo : 22.oo

jedlo: nie
počet stolov: 5+3
voľné miesto: skoro vôbec
veľký stôl: nie
typ: pub
Malý lokál pri železničnom priecestí na Hlavnej ulici. Má svoju obľubu u mladých a u návštevníkov s okolitých obcí či miest.

Vo vnútri sa nachádza  päť menších stolov a pár barových stoličiek. Cez leto otvárajú terasu, na ktorej sú tri veľké drevené stoly a pár plastových stolov so stoličkami.

Cez leto ponúkajú i grilované špeciality.

Cenami sú mierne nad bernolákovským priemerom.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Hlavnej ulici cca 2 min. chôdze od železničnej stanice, pre cestujúcich autobusom sa zastávka nachádza priamo pred ním (zastávka: Bernolákovo, Hlavná ul. Espresso)Späť


© 2005 - 2009 Obecný úrad, Hlavná 111, 900 27 Bernolákovo, kontakt: obec@bernolakovo.info